Více jak 20 let zkušeností se zpracováním zušlechtěných ocelí, vláknových kompozitů, neželezných kovů a jejich slitin má společnost DELTA HL spol. s r.o., která se nachází ve strategicky výhodném místě - v Jablonném v Podještědí (mapa) v trojzemí (CZ,DE,PL). Významní obchodní partneři ze zemí EU, Ruské federace působí v oblastech stavebních strojů, kolejových vozidel, automobilovém průmyslu, robotice, letectví a sportu.

Stěžejní činností společnosti DELTA HL s.r.o. je výroba ocelových vysoce zatěžovaných konstrukčních prvků pro stavební stroje. Výrobní program dále zahrnuje výrobu součástí zemědělských strojů, dynamicky namáhaných dílů užitých v železniční dopravě a ocelových a kompozitních konstrukcí pro výrobu v automobilovém průmyslu. Za poslední tři roky firma výrazně inovovala technické vybavení i technologické postupy a splňuje veškeré požadavky – atesty, zkoušky apod. potřebné pro výrobu tohoto rozsahu.

svařování
Svařování a CNC obrábění ocelových konstrukcí

Svařujeme a obrábíme konstrukce extrémně namáhané dynamickými silami, abrazí, vibracemi a rázy. Používáme materiály speciálně vyvinuté pro tyto extrémní zatížení, jako jsou: S690QL, S700MC, S890QL, S890QC, S960QL, S1100QL, HARDOX, DUROSTAT, XAR, Dillidur, Brinar 400-600. Jsme schopni zpracovávat konstrukční prvky do 11.500 mm délky a 25 tun váhy.

9
Vývoj a výroba

Soustavně vyvíjíme a inovujeme konstrukční prvky strojů a zařízení s ohledem na zvyšování jejich mechanických a životnostních parametrů. Aplikujeme nejnovější materiály, jako jsou kompozity z uhlíkových vysokomodulových vláken, jemnozrnné vysokopevné ocele, slitiny Al, Mg, Ti a další. Modernizací výrobního zařízení, robotizací a automatizací pracovišť zajištujeme maximální produktivitu výroby při opakovatelnosti vysoké jakosti našich produktů. Jsme schopni zpracovávat konstrukční prvky do 11.500 mm délky a 25 tun váhy.

64
Opravy a renovace

Při opravách a renovacích využíváme více jak 20ti leté know-how z vývoje, konstrukce a výroby extrémně namáhaných prvků stavební, těžební, drážní a letecké techniky. Naše poznatky z oprav a renovací zpětně aplikujeme při vývoji a konstrukcí nových výrobků a děláme je tím bezpečnější a bezporuchové.

9
Prodej a servis

Naše produkty tvoříme společně s klienty tak, aby splňovali jejich očekávání. Konstrukce je cílena na vysokou produktivitu a životnost. Zákazníci se aktivně podílejí na fázi vývoje. Technický servis zajišťujeme na požadovaném místě. Pomůžeme Vám s výběrem nejvhodnějších náhradních dílů.

Váš pracant bude připraven